12 minut treningov za vsak dan

Anonim

Na mestu 12 minutnega športnika trikrat na teden se novi kompleksi postavijo za 12 minut, da vam pomagajo, da dobite popolno fizično kondicijo.

Na straneh Layfhakere smo večkrat zapisali o koristih in učinkovitosti usposabljanja o sistemu HIIT. To so treningi z visoko intenzivnostjo, ki vam omogočajo dobro obremenjevanje mišic in črpanje srčno-žilnega sistema v relativno kratkem času. Poleg varčevanja s časom se takšne vadbe najpogosteje izvajajo s težo vašega telesa ali z minimalno opremo, kar vam omogoča, da jih izvajate skoraj povsod. Danes vas bomo seznanili z zanimivim projektom, ki uporablja metodo HIIT za izgradnjo neodvisnega sistema kratkih treningov, ki vam bo pomagal, da ste vedno v dobri fizični obliki.

Glavni cilj spletne strani 12 Minute Athlete je dati vsakomur priložnost, da izgubi težo, pridobi zdravje in je v boljši formi kot kdajkoli prej. V ta namen se uporablja posebej razvit sistem usposabljanja, ki se lahko izvaja brez potrebe po nakupu drage opreme ali članstva v telovadnici.

Rad bi vas opozoril, da je ta sistem v prvi vrsti namenjen normalizaciji teže, splošnemu stanju telesa in vzdržljivosti, zato če želite kupiti ogromne bicepse ali neverjetno fleksibilnost, potem morate iskati nekaj drugega.

12 minutni športnik ima več čipov, ki razlikujejo to stran od ostalih tekmovalcev.

• Prvič, kot ste verjetno že razumeli iz naslova, običajno vadbo traja le 12 minut.
  • Drugič, to je sorta. Novi niz vaj se pojavi na spletnem mestu trikrat na teden, tako da vam ne bo dolgčas z vsakim izvajanjem enakih gibov. Vsak kompleks je za vas nov izziv.
  • Tretjič, odličen dizajn v duhu minimalizma. Vse vaje so predstavljene z lakoničnimi in informativnimi ikonami, ko se klikne, na kateri se odpre video, ki ponazarja tehniko izvedbe. Spodaj je prikazano število pristopov in čas izvedbe.

Spodaj pod ploščicami s podobo vaj so ikone potrebne opreme. Na primer, za to vadbo potrebujete časovnik (vedno potreben), vodoravno črto in vrv za skok. Spodaj je prikazano ime vrste usposabljanja in časovni intervali, ki jih je treba nastaviti na časovniku. Ta vprašanja potrebujejo malo več podrobnosti.

Dejstvo je, da spletno mesto objavlja več vrst usposabljanj, ki izmenjujejo različne delovne obremenitve in se izogibajo navadam.

• 12 minutna vadba je redna vadba, ki se izvaja po shemi 18 pristopov za 30 sekund, med katerimi počiva 10 sekund.
  • 16-minutni trening - nekoliko daljši trening, sestavljen iz 24 sklopov po 30 sekund in počitek 10 sekund.
  • Challenge workouts - dobite vajo, število ponovitev in število pristopov. Vaša naloga je začeti štoparico in čim hitreje opraviti nalogo.
  • AMRAP vadbe - v 12 minutah morate izpolniti čim več pristopov.
  • Tabata trening - hitro usposabljanje z uporabo protokola Tabata.

12-minutni trener športnega mesta priporoča, da začnete z 2-3 vadbami na teden in nato postopoma dodajate več razredov za vsakodnevne treninge z enim vikendom. Kljub kratkotrajnosti so lahko te vaje precej resna obremenitev, še posebej, če niste zelo pripravljeni. Torej se prepričajte, da skrbno poslušate svoje zdravje, in če je potrebno, ne bodite leni, da se posvetujete s svojim zdravnikom.

Za razrede v tem sistemu boste zagotovo potrebovali časovnik. Uporabniki IPhone lahko uporabljajo korporacijsko aplikacijo 2 minutni športnik HIIT Workouts (2, 99 $), za lastnike Androida pa lahko preprosti 30/30 časovnik, o katerem smo prej razpravljali, služi kot odlična zamenjava za timer.

Download QR-Code 12 Minute Athlete Developer: 12 Minute Athlete Cena: Brezplačno